Aktualności

gora dol

Inwestycje w ramach Ppp – stan bieżący

Czytaj więcej

Prace legislacyjne nad ustawą o Ppp

Czytaj więcej

Newsletter

Kontakt

 

Ośrodek Wdrożeń Partnerstwa
Publiczno-Prywatnego Sp. z o.o.

 

ul. Narbutta 40/12
02-541 Warszawa
tel. (22) 898-83-70,
tel. (22) 898-83-71
faks (22) 898-83-72

Opis e – usługi Generator dokumentacji PPP

To odpłatna e-usługa umożliwiająca stworzenie, na podstawie podanych przez Użytkownika informacji, dokumentów niezbędnych na każdym etapie procedury Ppp.

 

W ramach jej świadczenia:

  • Użytkownik za pomocą ankiety oraz zaznaczania odpowiedzi na listach wielokrotnego wyboru udostępnia dane, lub pobierane zostają one z arkuszy informacyjnych wypełnianych podczas tworzenia przez niego procedury w Przewodniku PPP;
  • system konwertuje informacje, konstruując jednocześnie ze stworzonych w nim modułów wewnętrznych oraz informacji podanych przez Użytkownika, gotowe do wydruku pismo, umowę lub inny dokument.

 

Dodatkowo na każdym etapie zindywidualizowanej procedury (oferowanej w ramach e – usługi Przewodnik PPP) Użytkownik będzie mógł przejść do Generatora dokumentów właściwych dla danego etapu procedury Ppp, co oznacza, że możliwe jest zarówno samodzielne korzystanie z tej usługi jak i w połączeniu z Przewodnikiem PPP.

 

Szczegółowe zasady dokonywania płatności umożliwiającej skorzystanie z zasobów Generatora dokumentacji PPP przedstawione zostały bezpośrednio w zakładce Generator dokumentacji PPP.

 
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
PPP24.pl
© 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone dla PPP24.pl
Realizacja: Ideo Powered by: CMS Edito
unia-logo